Survivor’da ikinci eleme adayı belli oldu! Yunus Emre sinirden ortalığı dağıttı

Survivor’da sonlara yaklaştıkça heyecan daha da artmaya başladı. Mavi Takım, müthiş mücadelede Kırmızı Takım’ı 12-7 geçerek rahat bir nefes aldı. Özgür’ün ardından Kırmızı Takım’dan da bir isim eleme adayı olarak belirlendi 1-1’lik eşitlik oluştu.

YUNUS EMRE ORTALIĞI DAĞITTI

Parkurda Hilmicem’e karşı oyunu kaybeden Yunus Emre sinir krizi geçirerek ortalığı dağıttı. Parkurdaki nesneleri yerinden söküp etrafa atan Yunus Emre’ye takım arkadaşları bağırarak sakin olmasını söyledi. Gözü dönmüş Yunus Emre etrafa eline ne geçtiyse fırlatmaya devam etti ve güçlükle sakinleşti.

“BENİM KAZMALIKLARIM YÜZÜNDEN”

Mavi Takım’ın oyunu neden kaybettiği sorulan Yunus Emre “Benim kazmalıklarım yüzünden olmadı. Bir türlü kendime gelemiyorum. Bütün arkadaşlarım çok güzel mücadele etti. Ogeday sakatlandı, Batuhan elinden geleni yaptı ama ben 3’te 1 yaptım. Derken gitti oyun. Yarın gelip aslanlar gibi mücadele edeceğiz ve 3. dokunulmazlığı alacağız” dedi.

“SEVENLERİMDEN DUA BEKLİYORUM”

Kötü günler geçiren Avatar Atakan “Bence en önemli noktada biraz performansım düştü. Son 10 oyundur performansım kötü. Önemli olan psikolojiyi diri tutmak. Şu anda bir düşüşteyim ama bunun da bir yükselişi olacak. Potaya girebilirim yine. Sanki ilahi bir el bana dokunuyor ve bir şeyler olmuyor. Belki bir nazar var bilemiyorum, sevenlerimden dua bekliyorum” dedi.

KIRMIZI TAKIM’DAN BİR İSİM ELEME ADAYI OLDU

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı Takım’da en çok ismi çıkan … 2. eleme adayı olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x