Karamollaoğlu’ndan Erbakan’a aba altından sopa: Gördüklerimizi anlatırsak…

Karamollaoğlu’ndan Erbakan’a yanıtında “Gördüklerimizi anlatırsak çok farklı durumlar ortaya çıkar” ifadelerini kullanarak akıllarda soru işareti bıraktı.

KARAMOLLAOĞLU: GÖRDÜKLERİMİZİ ANLATIRSAK…

KRT’de yayın konuğu olan Karamollaoğlu’ndan Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan’a sert eleştiriler geldi.

Karamollaoğlu, “Çamur atmak haddine değil. Terbiyesini kuşanması lazım. İş o noktaya gelir de biz gördüklerimizi anlatmaya kalkarsak çok farklı bir durum meydana gelir” dedi.

KARAMOLLAOĞLU: ERBAKAN SAÇMALIYOR

Karamollaoğlu’nun açıklamalarından satır başları:

Saçmalıyor. Bu kadar saçmalık bu kadar tutarsızlık olmaz. Bir defa hemen getirmiş itikadı noktaya dayamış. Kim sizlerle berabersiniz hangi yalpalar yapıldı bugüne kadar. Kim Erbakan hocamızı terk etti, kim ‘Milli Görüş’ gömleğini çıkardı da siyonist gömleğini giydi. Biraz insaf et. Fatih’in bir tecrübesi yok. Onu bilelim. Olmadığı için de işte Erbakan hocamızın ben bizim arkadaşlara da tavsiye ediyorum. Onun anılarını görüşlerini aksettiren kitabını mutlaka okumalarını çünkü her konuda bariz düşünceleri var. Cahilliğe bakın! .

O ZAMAN NİYE ZİKSAK YAPTI

O zaman niye bu kadar zikzak yaptı. Ne oldu da 2 gün içerisinde birden bire değişti. Bu konuda fazla bir şey söylemek istemiyorum. Ne olursa olsun Erbakan hocamızın bir hatırı var. Fatih de onun oğlu ama bu yalpaları yapmak arkasından da çamur atmak haddine değil.

BABASININ DOSTLARI BU TARAFTA… BİR DEFA İHANET BİN DEFA İHANET

Bir defa ihanet bin defa ihanet fark etmez burada kalıcı bir tavır var. Bu tavır yanlış babasının dostlarının tamamı bu tarafta nasıl olacak bu iş. Erbakan hocamızın en eski mesai arkadaşlarından Recai Kutan Bey burada hem de bu partinin Genel Başkanlığını yapmış olan bir isim. Fatih Erbakan’ın neden ayrıldığı konusuna girmeyeyim ama bunun hesabını veremez. Bu doğrudan doğruya bu davaya ihanettir. Kendisi babasının yazdığı yazıları veya onun fikirlerini ezberleyip piyasada bunu okumakla o partinin lideri olunmaz. Böyle bir şey olmaz. Partilerin politikaları şartlara göre değişir. Ama böyle yalpa yapılmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir